Europa će predvoditi globalne inovacije u proizvodnji

EIT Manufacturing jedna je od 8 inovacijskih zajednica Europskog instituta za inovacije i tehnologiju. Misija mu je stvoriti mrežu europskih inovatora u polju proizvodnje koja bi pridonijela podizanju vrijednosti europskih proizvoda, procesa i usluga te potaknula stvaranje globalno kompetitivne i održive proizvodnje.

Vizija EIT Manufacturinga je pozicioniranje Europske unije kao vodećeg aktera na području inovacija u proizvodnji na svjetskom tržištu.

Prilike od strane EIT Manufacturinga

Supernovas

Zajednička inicijativa EIT Manufacturing, EIT Food i EIT Urban Mobility zajednica znanja i inovacija osmišljena s ciljem da premosti rodni jaz u STEAM područjima (Science,

PROČITAJTE VIŠE

Natječaji od strane EIT Manufacturinga

Supernovas

PROČITAJTE VIŠE

Želite surađivati s EIT Manufacturing HUB Hrvatska?