Održan je EIT Manufacturing Innovation Opportunities

Online awareness raising event u organizaciji EIT Manufacturing Huba za Hrvatsku održan 23. 9. 2021. putem zoom aplikacije.

Sudionici eventa imali su prilike saznati više o mogućnostima koje EIT Manufacturing zajednica znanja i inovacija nudi hrvatskim start-up i SME tvrtkama.

Mogućnosti EIT Manufacturing zajednice predstavile su:

– Francesca Girardi, RIS Operations Manager EIT manufacturinga
– Jasmina Popovska, Business Creation Manager EIT Manufacturinga

Svoja iskustva s EIT Manufacturing programima komentirali su bivši polaznici:

– dr. sc. Damjan Miklić, CEO tvrtke Romb Technologies
– Marin Juran, voditelj odjela za razvoj i istraživanje tvrtke HSTec

EIT Manufacturing Innovation Challenge, projekt baziran na otvorenim inovacijama predstavio je:

– doc. dr. sc. Miro Hegedić s Fakulteta strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu

Kraj je eventa obilježila zanimljiva panel rasprava koju je moderirala dr. sc. Vlatka Petrović iz Centra za istraživanje, razvoj i transfer tehnologije Sveučilišta u Zagrebu.

Ukoliko niste imali prilike prisustvovati eventu isti možete pogledati na poveznici: